kandydatów

Etat Inżynier Odzieżowy

Firma: Hapol Textil sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7262670, z dnia 2022-07-11

Firma Hapol Textil sp.z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Godske Group A/S - lidera wśród firm producentów odzieży.

Założona w 1970 roku firma Godske Group w ciągu zaledwie kilku dekad przekształciła się w międzynarodową firmę modową i inspiruje ludzi na całym świecie swoimi kolekcjami dla pewnych siebie kobiet.

Kogo szukamy?

Osobowości, która wypełni naszą firmę życiem.

Entuzjazm i radość z pracy są dla nas tak samo ważne jak wiedza, wizja, pasja i inicjatywa.

Jeśli sytuacja tego wymaga, prześcigamy samych siebie.

Aby wzmocnić nasz zespół w Szczecinie, od natychmiast poszukujemy :

Inżynier Odzieżowy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Zarządzanie przedsiębiorstwem połączone z technicznym wsparciem organizacji pracy i przebiegu produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
  • jesteś inżynierem odzieży/technikiem odzieżowym z doświadczeniem zawodowym w zarządzaniu zakładem produkcji odzieży, kolekcji i pierwowzorów
  • preferowany kierunek Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem
  • doświadczenie w DOB, KOB, Bielizna
  • planowanie produkcji, organizacja i monitorowanie przebiegu produkcji w przedsiębiorstwie i koordynacja produkcji z firmami współpracującymi.
  • znajomość struktury działania rynku produkcyjnego odzieży
  • uczestnictwo i techniczne wsparcie w procesie produkcji wzorów, kolekcji i produkcji odzieży.
  • znajomość obsługi programu Ms Office, Word, Excel, Outlook
  • pozyskiwanie nowych kontaktów i nadzór nad podwykonawcami
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania we współpracy z innymi przedsiębiorstwami oraz zapewnienie wsparcia na każdym etapie produkcji odzieży.
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, otwartość i dynamika w podejmowaniu decyzji
  • profesjonalizm i rzetelność
  • dobra znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego.
  • dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego
  • bieżąca współpraca i kontakt z komórkami technicznymi koncernu w języku angielskim lub niemieckim.
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów.
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • atrakcyjne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej zarządzanej przez właścicieli o międzynarodowym ukierunkowaniu
  • umowa o pracę
  • duża swoboda w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
  • praca w dynamicznym zespole, w stabilnej międzynarodowej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • pozytywna atmosfera pracy i wsparcie całego zespołu