kandydatów

Etat Specjalista do spraw HR. Kadr i Płac

Firma: Hapol Textil sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7581732, z dnia 2022-09-28

Firma Hapol Textil sp.z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Godske Group A/S - lidera wśród firm producentów odzieży.

Kogo szukamy?

Specjalista do spraw HR. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe.
  • znajomość zagadnień kadrowych -płacowych, administracyjnych i księgowych.
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj.: Urząd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy, ZUS, GUS, PFRON.
  • znajomość programów Gratyfikant i Płatnik
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • umowa o pracę na ½ etatu.
  • praca w dynamicznym zespole
  • pozytywna atmosfera pracy