kandydatów

Etat Kierownik zakładu

Firma: Hapol Textil sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7365780, z dnia 2022-08-04

Firma Hapol Textil sp.z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Godske Group A/S - lidera wśród firm producentów odzieży.

Stanowisko:

Kierownik zakładu

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie Firmą (we współpracy z zarządem);
  • Zarządzanie Finansami we współpracy z zarządem i księgową.
  • Dbanie o zespół i współpracowników Firmy (m.in. rekrutacje, wprowadzanie do Firmy, udział w rozmowach okresowych, rozwój pracowników);
  • Dbanie o bezpieczeństwo prawne i organizacyjne Firmy (aktualizowanie procedur wewnętrznych, egzekwowanie ich przestrzegania, wsparcie podwykonawców w ich realizowaniu - m.in. obieg dokumentów, RODO);
  • Rozwój Firmy (w ścisłej współpracy z zarządem), w tym współpraca z partnerami;
  • Nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie Firmy
  • Koordynacja produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Preferowany kierunek Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Doświadczenie w zarządzaniu Przedsiębiorstwem
  • Doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz współpracy z księgowością
  • Mobilność w zakresie podróży służbowych związanych z innymi lokalizacjami w których realizowana jest produkcja
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań;
  • znajomość obsługi programu Ms Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę na cały etat

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • pracę w dynamicznym zespole

  • pozytywną atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie