kandydatów

Etat Technik Odzieżowy

Firma: Hapol Textil sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7365792, z dnia 2022-08-04

Firma Hapol Textil sp.z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Godske Group A/S - lidera wśród firm producentów odzieży.

Technik Odzieżowy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Kontrola prawidłowości wykonywania zleconej produkcyjnych
  • Wyszukiwanie optymalnych rozwiązań technologicznych w trakcie wdrażania i przebiegu produkcji odzieży
  • Ścisła współpraca z projektantami i konstruktorami koncernu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zasad technologii odzieży
  • Znajomość obsługi programu Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
  • pracę w dynamicznym zespole
  • pozytywną atmosferę pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie