O nas

Pracaszczecin.pl – kim jesteśmy?

Pracaszczecin.pl to Internetowa Baza Ogłoszeń lokalnych, udostępniająca oferty pracy ze Szczecina. Platforma jest przystosowana do wymogów współczesnego rynku pracy: łatwa w obsłudze, intuicyjna i bezpłatna. Opublikowane tu ogłoszenia zawierają najważniejsze informacje zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i osoby rozglądającej się za pracą: nazwę stanowiska, obszar zawodowy, zakres obowiązków, wymagania, miejsce i tryb pracy, rodzaj umowy, dane kontaktowe. Oferty umieszczone są w dwóch listach – pierwsza prezentuje je począwszy od najnowszych, druga grupuje wg stopnia popularności. Taki układ pozwala nie tylko być na bieżąco z pojawiającymi się propozycjami, ale też śledzić te najbardziej atrakcyjne w mieście.

Dla kogo?

Internetowa Baza Ogłoszeń przystosowana jest zarazem do potrzeb osób szukających pracy, jak i pracodawców prowadzących rekrutację.

Jak znaleźć pracę przez pracaszczecin.pl?

To bardzo proste. Na stronie znajduje się lista ze wszystkimi aktualnymi ogłoszeniami o pracę w Szczecinie – wystarczy kliknąć w wybraną ofertę. Warto skorzystać z tagów powyżej listy, określających obszary zawodowe. Takie filtrowanie znacząco przyspiesza poszukiwanie ofert przystosowanych do indywidualnych oczekiwań.

Jak zamieścić ogłoszenie o pracę?

Służy do tego formularz znajdujący się pod zakładką Dodaj ofertę pracy. Pracodawca musi jedynie zaznaczyć formę zatrudnienia (etat/ zlecenie), obszar zawodowy, podać miasto, nazwę stanowiska, a także jego opis – w tym miejscu warto szczegółowo określić zarówno oczekiwania, jak i obowiązki czekające na pracownika. Wymagane jest też podanie nazwy firmy i danych kontaktowych. W kolejnych krokach pracodawca sprawdza, zatwierdza ofertę – i gotowe.