kandydatów

Etat Samodzielny pracownik - Psycholog

Firma: Polska Żegluga Morska POLSTEAM miejsce pracy: Szczecin

Polska Żegluga Morska P.P. poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielny pracownik - Psycholog
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • prowadzenie szkoleń psychologicznych dla pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej,
  • prowadzenie rozmów i wywiadów, obserwacji oraz samoopinii badanych pracowników,
  • doradztwo zawodowe i personalne,
  • analiza zachowań pracowników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie (kierunek psychologia),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość testów psychologicznych oraz szkoleń z zakresu psychologii,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, kreatywność, punktualność i systematyczność,
  • dyspozycyjność,
  • dyskrecja.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na okres próbny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny.