kandydatów

Etat Pracownika Działu Bunkrowania Paliw

Firma: Polska Żegluga Morska POLSTEAM miejsce pracy: Szczecin

Polska Żegluga Morska P.P. poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownika Działu Bunkrowania Paliw
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Zakup paliw dla floty armatora

  • Prowadzenie negocjacji w celu optymalizacji kosztów zakupu paliw

  • Tworzenie baz dostawców oraz traderów paliwowych

  • Kontrola gospodarki paliwowej floty

  • Wsparcie techniczne załóg w zakresie jakości paliw żeglugowych

  • Inspekcje statków

  • Współpraca z instytucjami klasyfikacyjnymi

  • Wsparcie działu eksploatacji floty w planowaniu bunkrowań/podróży statków

  • Monitorowanie/analiza rynków energetycznych

  • Tworzenie statystyk i baz cenowych w oparciu o koszt ropy/paliw

  • Prowadzenie reklamacji ilościowych/ jakościowych dotyczących dostaw paliw

  • Spotkania z kontrahentami i utrzymywanie relacji handlowych

  • Dbałość o finanse i dobre imię Przedsiębiorstwa

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: eksploatacja siłowni okrętowych, mechanika, transport morski, ekonomika transportu, nawigacja, eksploatacja floty i portów)
  • Mile wdziane doświadczenie zawodowe w zakresie pracy na statku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, zaangażowanie, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny