kandydatów

Etat Samodzielny Pracownik w Dziale Finansowania

Firma: Polska Żegluga Morska POLSTEAM miejsce pracy: Szczecin

Polska Żegluga Morska P.P. poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielny Pracownik w Dziale Finansowania
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • udział w aranżacjach związanych z organizowaniem finansowania,
  • obsługa umów kredytowych i pożyczkowych,
  • sporządzanie i weryfikacja kalkulacji kredytowych i pożyczkowych,
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej otwarcia rachunków bankowych,
  • korespondencja z bankami polskimi i zagranicznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z ekonomią / finansami / rachunkowością),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana znajomość procedury PSK / KYC (Poznaj Swojego Klienta / Know Your Customer),
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • mile widziana znajomość programu SAP (nie jest to warunek konieczny),
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, pracowitość, terminowość
  • dokładność i systematyczność oraz łatwość wykonywania różnorodnych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny.