kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5524928, z dnia 2021-09-06

Klient portalu Praca.pl

Spółka z siedzibą w Szczecinie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • nadzór nad gospodarką magazynowa
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polskimi przepisami z ustawy o rachunkowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • udział w tworzeniu regulaminu i procedur
  • raportowanie do Zarządu odnośnie aktualnej sytuacji finansowej Spółki
  • zeznania i rozliczenia podatkowe VAT, CIT, PIT oraz GUS
  • analiza i optymalizacja kosztów
  • zarządzanie i nadzór nad pracownikami działu finansów i analiz

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 7 letnie doświadczenie na takim samym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją lub gospodarką magazynową
  • bardzo dobra, aktualna i stale podnoszona wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • odwaga w stosowaniu innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań
  • duża samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu

Oferujemy

  • możliwość pracy w młodym dynamicznym nastawionym na rozwój zespole
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • nowoczesne miejsce pracy
  • świadczenia pozapłacowe (karta fitness, opieka medyczna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie