kandydatów

Etat HR Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7925979, z dnia 2023-01-26

Klient portalu Praca.pl

Międzynarodowa korporacja z siedzibą główną w San Antonio, Texas, USA, głównie zajmująca się logistyką. Jednakże oprócz transportu nasza firma zajmuje się również działaniem na rynku IT oraz finansów.

W firmie będziesz pracować na amerykańskim rynku logistycznym wartym około 792 bilionów dolarów. Posiadamy 12 000 pojazdów - składamy się z wielu spółek oraz partnerów przewozowych. Nasi Brokerzy zarobili w zeszłym roku $250 milionów dolarów, z wyłączeniem innych stanowisk w naszej firmie!

Jeśli chcesz stać się częścią rodziny odpowiedz na nasze ogłoszenie!

HR Manager

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy utalentowanego i profesjonalnego specjalisty ds. zasobów ludzkich (HR), który dołączyłby do naszego zespołu i zarządzał wszystkimi procedurami związanymi z HR. Wybrany kandydat będzie z pasją rekrutować, wspierać i rozwijać pracowników zgodnie z wytycznymi i procesami zarządzania naszej firmy. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rekrutacja nowych pracowników i administracja obecnymi pracownikami.

  • Tworzenie, wdrażanie i przeglądanie wszystkich polityk, procedur i struktur HR.
  • Identyfikowanie potrzeb rekrutacyjnych firmy i zarządzanie procesem rekrutacji, aby zapewnić jego płynny przebieg.
  • Organizowanie procesu naliczania i wypłacania wynagrodzeń pracownikom firmy.
  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji pracowniczej, listy płac, realizacji spraw kadrowych (urlopy, zaświadczenia, świadectwa pracy, zawieranie umów).
  • Zarządzanie systemem wynagrodzeń i wszelkimi sprawami, które wiążą się z polityką płacową (zasiłki chorobowe, opiekuńcze, wychowawcze).
  • Utrzymanie kontaktu z urzędami pracy oraz instytucjami i firmami organizującymi szkolenia .
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników i rozwiązywanie problemów w sposób terminowy i profesjonalny.

Wymagania

  • Dyplom z dziedziny biznesu, zarządzania, marketingu, tytuł magistra lub odpowiednie doświadczenie w zakresie zarządzania kadrami.
  • Co najmniej 1 rok udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość prawa pracy i procesów płacowych.
  • Dobra znajomość całego procesu rekrutacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Solidne umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania zespołem.
  • Plusem będzie : 1 rok wcześniejszego doświadczenia rekrutacyjnego na różne stanowiska (szczególnie z zakresu informatyki i stanowisk sprzedażowych)
  • Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.Komunikacja w firmie jest w większości w języku angielskim.

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat, atrakcyjne zarobki.
  • Mila atmosferę pracy.
  • Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej na poziomie międzynarodowym.
  • Praca od poniedziałku do piątku.