kandydatów

Etat Regionalny Kierownik Operacyjny Sprzedaży

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7867485, z dnia 2023-01-03

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych Osób, które chcą kontynuować swoją Karierę Zawodową w sieci naszych sklepów zoologicznych.

Regionalny Kierownik Operacyjny Sprzedaży

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Zarządzanie siecią sklepów zoologicznych w wyznaczonym regionie
  • Odpowiedzialność za podległe zespoły; organizacja pracy, rekrutacja, motywacja i rozwój
  • Realizacja strategii Firmy; budżet sprzedaży (monitorowanie, analiza KPI, egzekucja i raportowanie)
  • Operacyjne zarządzanie podległymi sklepami; monitorowanie i egzekwowanie efektywności
  • Dbałość o jak najwyższy poziom satysfakcji Klienta
  • Kontrola ujednoliconych standardów Marki

Wymagania

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną sklepów
  • Skuteczność w działaniu i wysoka orientacja na realizację celów
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku biznesowym
  • Dobra organizacja pracy własnej, przedsiębiorczość i proaktywność
  • Czynne prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS excel
  • Wykształcenie wyższe lub średnie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się Organizacji
  • Przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci
  • Ambitne wyzwania i rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu