kandydatów

Etat Doradca ubezpieczeniowy

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń? Uwielbiasz swoją pracę i wykonujesz ją na najwyższym poziomie? Znakomicie!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doradcy premium. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Doradca ubezpieczeniowy
Szczecin

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą,
  • motywujące wynagrodzenie (premia wdrożeniowa, prowizje, bonusy),
  • atrakcyjne benefity,
  • możliwość rozwoju w firmie o bardzo dobrej renomie.
zadania
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • dbanie o dobre relacje z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

oczekujemy

  • Wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń,
  • umiejętności interpersonalnych,
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz samodzielności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47