kandydatów

Etat Specjalista administracyjny z językiem niemieckim

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard

Szukasz pracy, która otworzy przed Tobą nowe perspektywy i pozwoli wykorzystywać język niemiecki?

Daj sobie szansę na rozkwitanie w międzynarodowym środowisku, pozwól nam się poznać i pomóc w rozwinięciu zawodowych skrzydeł!

Dla jednej z największych firm ze Stargardu poszukujemy specjalistów administracyjnych z językiem niemieckim.

Nie czekaj- aplikuj!

Specjalista administracyjny z językiem niemieckim
Stargard
Nr ref.: /372/05/2021/AN - 70233
oferujemy
  • wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • stabilne godziny pracy
  • międzynarodowe środowisko
  • udział w globalnych projektach
  • stały rozwój umiejętności
  • liczne szkolenia
zadania
  • obsługa klientów w języku niemieckim
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów i zapytań
  • prace administracyjne
  • kontakt z fakturami i dokumentami
  • konsultacja z klientem
  • udział w ciekawych projektach
oczekujemy
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • umiejętności obsługi komputera
  • komunikatywności
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • otwartości na potrzeby klienta
  • CV w języku angielskim
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47