kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Jesteś doświadczonym handlowcem, któremu praca z klientem daje satysfakcję? Lubisz wymieniać doświadczenia, dzielić się wiedzą rynkową? Szukasz pracy w firmie, która liczy się na rynku i która da Ci stabilne zatrudnienie? Idealnie trafiłeś/aś!

Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Szczecin

oferujemy

  • wynagrodzenie 2-składnikowe (atrakcyjna podstawa + premie sprzedażowe),
  • pracę w stałych godzinach biurowych poniedziałek - piątek (8:00/9:00 - 16:00/17:00)
  • stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę,
  • telefon, laptop, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy,
  • liczne benefity: (m.in. multisport, opieka medyczna, nauka języka angielskiego),
  • wsparcie zespołu sprzedażowego, rozwój Twoich kompetencji (m.in. akademia sprzedaży, szkolenia udoskonalające rozwój kompetencji miękkich).

zadania

  • aktywna sprzedaż usług HR - budowanie i sukcesywne powiększanie portfolio Klientów,
  • codzienny kontakt z potencjalnymi klientami - telefoniczne działania inicjujące,
  • samodzielne spotkania biznesowe (bezpośrednie lub w formie video-rozmów),
  • budowanie i utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami,
  • wsparcie zespołu w rekrutacjach.

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży,
  • znajomości narzędzi, technik i metod sprzedażowych,
  • nastawienia skupionego na realizacji założonych celów,
  • czynnego prawa jazdy k.B,
  • sprawnego poruszania się w przestrzeni online.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47