kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Serwisu

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle energetycznym, kolejowym czy morskim przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata do Działu Serwisu Morskiego na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Serwisu
Miejsce pracy: Szczecin

Biuro: Szczecin

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,
  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.
Opis stanowiska:
  • Wprowadzanie danych do systemu, kontrola oraz zamykanie zleceń w systemie
  • Odpowiedzialność za cały proces fakturowania serwisu w oddziale
  • Monitorowanie wskaźników serwisu we współpracy z działem operacyjnym
  • Segregowanie i archiwizacja dokumentacji serwisowej
  • Logistyka części.
  • Rozliczanie czasu pracy mechaników;
  • Rozliczanie delegacji służbowych;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem oddziału.
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność nawiązania kontaktu i współpracy z działami wewnętrznymi firmy;
  • Podstawy języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy.
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem