kandydatów

Etat Mechanik Serwisu Morskiego

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Eneria jako oddział Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Serwisu Morskiego na stanowisko:

Mechanik Serwisu Morskiego
Miejsce pracy: Szczecin

Obszar działania: kraj i zagranica

Biuro: Szczecin

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
Opis stanowiska:
  • instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników i agregatów morskich diesla,
  • remonty silników i agregatów morskich,
  • obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów,
  • testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • współpraca z działem serwisu
  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą oraz pracy w terenie
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego (preferowana specjalizacja: elektryka, automatyka mechanika i budowa maszyn),
  • dodatkowym atutem będzie min 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży serwisu silników i agregatów morskich na statku
  • posiadanie książeczki marynarza oraz książeczki szczepień będzie dużym atutem
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • dokładności, rzetelności i uczciwości,
  • prawa jazdy kat. B.
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem