kandydatów

Etat Content Manager

Firma: IAI S.A miejsce pracy: Szczecin

W IAI łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych klientów. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 6500 sklepów w Polsce i na świecie. Skutecznie pomagamy klientom zwiększać ruch na ich stronach internetowych, a co za tym idzie- sprzedaż, poprzez trafną i szybką obsługę, przyczyniając się tym samym do rozwoju ich biznesu i generowania jeszcze większych zysków. Naszą misją jest uczynienie zakupów przez Internet najpopularniejszą formą handlu. Chcemy, by nasze produkty wyznaczały nowe trendy na rynku e-commerce, dzięki czemu staniemy się największym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sprzedających w sieci.

Do naszego zespołu Marketingu szukamy człowieka od contentu :) Jak wiadomo trzeba być dokładnym, kreatywnym i lubić, to co się robi… a Ty lubisz tworzyć treści?

Zapraszamy do zespołu niesamowicie barwnych ludzi w naszej firmie!

Content Manager
Miejsce pracy: Szczecin
Główne zadania na stanowisku:
  • Współtworzenie strategii contentowej
  • Opracowywanie i aktualizowanie copy na stronie internetowej, blogu firmowym, newslettera itp.
  • Aktywna współpraca w dziale marketingu, product managerami i biurem obsługi klienta
  • Udział w akcjach marketingowych na szeroka skalę
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wyższego wykształcenia (mile widziane kierunki marketingowe)
  • Minimum 2 letniego doświadczenia popartego przykładami (linki do artykułów, bloga)
  • Znajomości dobrych praktyk SEO
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
  • Wychodzenia samemu z inicjatywą i zaangażowaniem
Na co możesz liczyć?
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) - to nie jest praca zdalna
  • Najnowocześniejszy sprzęt i pracę w najbardziej komfortowym biurze w Szczecinie
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Pracę z ludźmi, którzy kochają to co robią! Mamy bajeczną atmosferę na naszym piętrze :)
Wynagrodzenie

Kwota startowa będzie uzależniona od poziomu Twojego wtajemniczenia ;)

  • B2B, wynagrodzenie netto
     7 200 zł - 10 800 zł
  • Umowa o Pracę, wynagrodzenie brutto
    6 000 zł - 9 000 zł

Mam na imię Łukasz i wraz z Anią - Managerem zespołu, będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)