kandydatów

Etat Customer Success Specialist

Firma: IAI S.A miejsce pracy: Szczecin

Do naszego zespołu Customer Success Team szukamy ambitnej i proaktywnej osoby, która dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie wpływać na rozwój sklepów internetowych naszych największych klientów. Zależy nam na znalezieniu osoby z doświadczeniem w pracy po stronie sklepu internetowego lub agencji digitalowej, która posiada rozwinięte umiejętności analityczne i świetnie czuje się w komunikacji z przedstawicielami e-biznesów.

Jeżeli interesuje Cię praca w przyjemnej atmosferze, pełnej wyzwań i z perspektywą dynamicznego rozwoju, czekamy właśnie na Ciebie!

Customer Success Specialist
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Dbanie o wzrost świadomości marki oraz satysfakcję Klientów
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Bezpośrednie wsparcie w osiągnięciu celów biznesowych naszych Klientów
  • Audyty i rekomendacje sklepów, leadowanie produktów wspierających sprzedaż
  • Merytoryczne wsparcie tzn.: prowadzenie webinarów, prelekcji, podcastów,
  • Udział w targach i konferencjach, współtworzenie artykułów branżowych, współorganizowanie wewnętrznych eventów dla Klientów
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w branży e-commerce, najlepiej w sklepie internetowym/agencji digitalowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość technicznych aspektów sklepów internetowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających proces audytowania sklepów internetowych
  • Wiedza z zakresu UX/UI
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Duża proaktywność w działaniach i analityczne myślenie
Oferujemy:
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu)
  • Nowoczesny sprzęt i pracę w nowoczesnym biurowcu Piastów Office Center
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Rewelacyjnych ludzi, z którymi chce się tworzyć biznes J
Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin w miesiącu (168h).

  • B2B
    7 000 zł - 10 500 zł netto
  • Umowa o pracę
    5 800 zł - 8 500 zł brutto

Nazywam się Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji. Twarde umiejętności to jedna kwestia, ale szukamy otwartych i zdolnych osób, z którymi będzie chciało się spędzać wspólnie czas :). Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś. Daj się poznać :)