kandydatów

Etat Analityk Danych

Firma: IAI S.A miejsce pracy: Szczecin

Jeżeli interesuje Cię praca związana z tworzeniem raportów i analiz danych nie tylko finansowych, na potrzeby jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce - zapraszamy do aplikowania na stanowisko Analityka Danych w IAI! :)

Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 6000 sklepów w Polsce i na świecie. Łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych klientów. Skutecznie pomagamy klientom zwiększać ruch na ich stronach internetowych, a co za tym idzie- sprzedaż, poprzez trafną i szybką obsługę, przyczyniając się tym samym do rozwoju ich biznesu i generowania jeszcze większych zysków.

Analityk Danych
Miejsce pracy: Szczecin
Jakie będą Twoje główne zadania?
  • Administrowanie bazą danych (przyznawanie dostępów i ról)
  • Weryfikowanie poprawności danych - porównywanie z wielu źródeł
  • Pobieranie i weryfikowanie danych wykorzystując systemy wewnętrzne
  • Sporządzanie raportów zarządczych i operacyjnych
Jakie są nasze oczekiwania?
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub matematyczne
  • Min 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość SQL - w szczególności zapytania analityczne
  • Zaawansowana znajomość MS Office- w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i zorientowanie na szczegóły
  • Mile widziana biegłość w Power BI, DAX i języka M
Co mamy do zaoferowania?
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu)
  • Nowoczesny sprzęt i pracę w nowoczesnym biurowcu Piastów Office Center
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Wynagrodzenie do negocjacji - uzależnione od poziomu wtajemniczenia kandydata w świat analizy danych :)

Mam na imię Łukasz i wraz z Damianem - Team Leaderem zespołu, będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)

Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś.