kandydatów

Etat Junior marketing specialist

Firma: IAI S.A miejsce pracy: Szczecin

W IAI łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych klientów. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 6500 sklepów w Polsce i na świecie. Skutecznie pomagamy klientom zwiększać ruch na ich stronach internetowych, a co za tym idzie- sprzedaż, poprzez trafną i szybką obsługę, przyczyniając się tym samym do rozwoju ich biznesu i generowania jeszcze większych zysków. Naszą misją jest uczynienie zakupów przez Internet najpopularniejszą formą handlu. Chcemy, by nasze produkty wyznaczały nowe trendy na rynku e-commerce, dzięki czemu staniemy się największym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sprzedających w sieci.

Do naszego zespołu Marketingu szukamy osoby, która w sposób naturalny cechuje się otwartością, nie boi się konfrontować z innymi i jasno komunikuje swoje zdanie. Dodatkowo chcielibyśmy, aby wspomogła nas w produkcji contentu wideo (przed i za kamerą). Wszechstronność będzie ogromną zaletą ;) Rozwijaj się razem z nami!

Junior marketing specialist
Miejsce pracy: Szczecin
Główne zadania na stanowisku:
  • Planowanie i prowadzenie akcji marketingowych
  • Budowa i projektowanie contentu (tekst, wideo) na potrzeby kanałów społecznościowych
  • Przygotowywanie, analiza raportów z podjętych działań reklamowych
  • Dbanie o spójną komunikację zgodną ze strategią marki
  • Budowa kampanii e-mail marketingowych
  • Współudział w projektach marketingowych
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielności w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość: Facebook Ads., Google Ads., Marketing Automation, Excel
  • Wyczucia estetyki przy tworzeniu wideo i fotografii
Na co możesz liczyć?
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) - to nie jest praca zdalna
  • Najnowocześniejszy sprzęt i pracę w najbardziej komfortowym biurze w Szczecinie
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Pracę w młodym, dynamiczny i bardzo kompetentnym zespole z ciekawymi międzynarodowymi partnerami i klientami

Wynagrodzenie

Poniższe widełki liczone są dla średniej ilości godzin pracy w miesiącu (168h):

B2B, wynagrodzenie netto
5 500 zł - 6 800 zł

Umowa o Pracę, wynagrodzenie brutto
4 400 zł - 5 500 zł

Mam na imię Łukasz i wraz z Pawłem - Managerem zespołu, będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)

Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś.