Etat Pracownik Gastronomii - Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo

Pracownik Gastronomii - Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna
Miejsce pracy: Kołbaskowo

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu osobę na stanowisko:

PRACOWNIK GASTRONOMIIObsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna

Miejsce Pracy: Kołbaskowo

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Ciebie nauczymy

Kontakt telefoniczny: 884 201 464

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o Pracę,
  • Stawka 20 zł/h,
  • Praca: poniedziałek – piątek (na 1 zmianę) w godz. 8:00-16:30,
  • Darmowy posiłek,
  • Dodatki, benefity, pakiety medyczne, premie frekwencyjne,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług,
  • Pomoc na kuchni,
  • Zmywanie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Kierownik Restauracji Pracowniczej w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 23-08-2021
Etat Młodszy Szef Kuchni w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 19-08-2021
Etat Kucharz / Kucharka w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 14-06-2021
Etat Pracownik Gastronomii - Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 25-05-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-12-2021
Wyświetleń: 155