kandydatów

Etat Kucharz / Kucharka

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Kołbaskowo

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kołbaskowo

Kontakt telefoniczny: 505 615 493

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)
  • Świetną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity pozapłacowe
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności (HACCP, GMP, GHP)
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
  • Książeczka SANEPID
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu management
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów
  • Dbałości o porządek

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Pracownik Gastronomii - Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 03-12-2021
Etat Kierownik Restauracji Pracowniczej w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 23-08-2021
Etat Młodszy Szef Kuchni w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 19-08-2021
Etat Pracownik Gastronomii - Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo 25-05-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2021
Wyświetleń: 194