kandydatów

Etat Kierownik Spedycji Międzynarodowej

Firma: PBSG Ltd miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5770449, z dnia 2021-10-08

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Szczecinie na stanowisku:

Kierownik Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • Kierowanie zespołem podległych pracowników, wyznaczanie targetów oraz kontrola ich realizacji,
  • Aktywne poszukiwanie nowych przewoźników i klientów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy oraz jakości świadczonych usług,
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Analiza kosztów współpracy z przewoźnikami i klientami,
  • Nadzór nad realizacją budżetu,
  • Ogólna administracja i rozwiązywanie codziennych problemów,
  • Raportowanie i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze transportu międzynarodowego, spedycji,
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą usług spedycyjnych, również przy pozyskiwaniu przewoźników,
  • Znajomość przepisów transportowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność logicznego myślenia i planowania,
  • Gotowość do aktywnego osiągania wyznaczonych celów i wyników,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, praca z aplikacjami MC Office oraz branżowym oprogramowaniem,
  • Komunikatywność, staranność, zorganizowanie, charyzma, energia, przedsiębiorczość.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz odpowiednio motywujące wynagrodzenie,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Samochód służbowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,