kandydatów

Etat Dyspozytor floty samochodowej

Firma: PBSG Ltd miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7254951, z dnia 2022-07-08

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG.  Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Dyspozytor floty samochodowej

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa oraz pozyskiwanie zleceń transportu międzynarodowego,
  • Współpraca z partnerami, klientami i przewoźnikami,
  • Znajomość giełd transportowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • Znajomość branży i doświadczenie na podobnym stanowisku (samochody dostawcze do 3,5 t w ruchu międzynarodowym),
  • Umiejętność wyceny transportów,
  • Zdolność szybkiego i logicznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z wysokim i przejrzystym systemem prowizyjnym,
  • Decyzyjność i samodzielność w działaniu,
  • Stałe godziny pracy,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub możliwość współpracy B2B, w zależności od indywidualnych preferencji,
  • Wsparcie back office (księgowość, administracja, windykacja).