kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń

Firma: Zachodniopomorska SKOK miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5750157, z dnia 2021-10-06

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Szkolenia stanowiskowe - wprowadzanie nowych pracowników
  • Doskonała znajomość i prowadzenie szkoleń z zakresu: obsługi systemu informatycznego, produktów pożyczkowych i depozytowych, dokumentacji wew.,
  • Monitorowanie efektów szkoleń oraz postępów pracy nowozatrudnionych pracowników,
  • Bieżące uczestniczenie w pracach działu organizacyjnego,
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie bieżących działań

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, ekonomiczne, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Mobilność, wymagane Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu).
  • Dobra znajomość systemu MS Windows, pakietu MS Office,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Niekaralność,

Od kandydatów oczekujemy

  • Samodzielności i umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności i otwartości na ludzi,
  • Wielozadaniowości i skutecznego zarządzania czasem w pracy
  • Zdecydowania i nastawienia na osiąganie ustalonych celów,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych i realizacji szkoleń terenowych

Oferujemy

  • Interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Zatrudnienie na pełny etat w firmie o 27 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego (dodatek do wypoczynku, bony świąteczne),
  • Nagrody roczne,
  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne.