kandydatów

Etat Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej

Firma: Zachodniopomorska SKOK miejsce pracy: Szczecin

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby

która będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie kontroli wewnętrznych,

na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej
Miejsce pracy: Szczecin
zachodniopomorskie
Zadania:
  • przeprowadzanie kontroli planowych i doraźnych w oddziałach Kasy na obszarze województwa zachodniopomorskiego , lubuskiego i dolnośląskiego
  • kontrola zgodności działania pracowników z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i przepisami wewnętrznymi
  • zapewnienie przestrzegania ustalonych zasad działalności Kasy oraz prawidłowego wypełniania obowiązków przez pracowników Kasy
  • sporządzanie raportów i prezentowanie wyników przeprowadzanych kontroli
  • formułowanie zaleceń pokontrolnych.
Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w bankowości
  • niekaralność,
  • bardzo dobra znajomość systemu MS Windows, pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B- czynne
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży usług finansowych.
Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną  pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • pracę w ambitnym, dynamicznym i zgranym zespole
  • możliwość pracy hybrydowej
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 30 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • nagrody kwartalne i roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne
Oferty pracy prosimy zaopatrzyć w zapis wyrażający wyraźną dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w procesie rekrutacji:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo Kredytową moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że Administrator danych udostępnił mi wszelkie informacje na temat przetwarzania moich danych osobowych określone w art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”