Etat Młodszy specjalista / Specjalista / Starszy specjalista w Zespole Bezpieczeństwa Informacji i Ciągło

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Szczecin

Młodszy specjalista / Specjalista /Starszy specjalista
w Zespole Bezpieczeństwa Informacji i Ciągłości Działania

Numer ogłoszenia: Szczecin/21/37
Miejsce pracy: Szczecin
1 etat/umowa o pracę

Termin składania ofert: 9.08.2021 r. – 23.08.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • wdrażanie i nadzór nad implementacją organizacyjnych i technicznych środków bezpieczeństwa oraz raportowanie stanu bezpieczeństwa
  • monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa i luk w zabezpieczeniach
  • obsługa incydentów i zgłoszeń bezpieczeństwa
  • monitorowanie zdarzeń w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • współudział w procesie tworzenia planu inwestycyjnego i jego realizacji w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • udział w zarządzaniu ryzykiem utraty bezpieczeństwa informacji
  • współudział we wdrażaniu odpowiednich do oszacowanego ryzyka środków technicznych i organizacyjnych w celu utrzymania i bezpiecznej eksploatacji systemu informacyjnego
  • udział we wdrażaniu, dokumentowaniu i utrzymywaniu planów ciągłości działania
  • udział w procesie opracowania i utrzymywania w aktualności zapisów stanowiących rozwinięcie Polityki Bezpieczeństwa (procedury, instrukcje, przewodniki)
  • rekomendowanie nowych rozwiązań technicznych zmniejszających zagrożenia dla organizacji w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • stały nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa, opiniowanie projektów pod względem bezpieczeństwa
  • działania w kierunku zapewnienia zgodności funkcjonowania procesów i systemów z ustanowionymi założeniami polityki bezpieczeństwa
  • administrowanie systemami KD i CCTV
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne i techniczne)
  • minimum 1 rok stażu zawodowego dla stanowiska młodszego specjalisty
  • minimum 3 lata stażu zawodowego dla stanowiska specjalisty (w tym doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT)
  • minimum 4 lata stażu zawodowego dla stanowiska starszego specjalisty (w tym doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT)

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i korzystanie z dokumentacji technicznej
  • posiadanie certyfikatu lub udokumentowana praktyka audytora wewnętrznego SZBI
  • znajomość systemów klasy SIEM i DLP
  • znajomość normy systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001)
  • wiedza i doświadczenie w pracy z zakresu administrowania systemami i infrastrukturą IT pozwalające na weryfikację i bieżącą kontrolę prawidłowości funkcjonowania eksploatowanych systemów teleinformatycznych
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych oraz narzędzi specjalistycznych w zakresie bezpieczeństwa informatycznego
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowisk teleinformatycznych oraz trendów i bieżących zagrożeń w obszarze IT
  • umiejętność myślenia koncepcyjnego i analitycznego
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania
  • komunikatywność
  • skuteczność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Podpisany kwestionariusz osobowy
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • Kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy
  • zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej
  • Kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi
  • Podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie iwona.stawicka@nfz-szczecin.pl/ nr telefonu: 91 425 11 99).