kandydatów

Etat Pokojowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pokojowa
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/1275
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie pokoi hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami, sprzątanie pokoi, łazienek, pomieszczeń ogólnodostępnych z użyciem środków chemicznych i sprzętów elektrycznych. Zmiana pościeli, ręczników. Przyjmowanie i realizacja życzeń gości, kontrola zużycia artykułów konsumpcyjnych w pokojach. Uzupełnianie mini barów, magazynów ze środkami chemicznymi, współpraca z innymi działami, dostawcami, kontrahentami. Mycie okien i powierzchni przysufitowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: BRAK UCZULEŃ NA CHEMIĘ DO SPRZĄTANIA
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU PODSTAWOWYM
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRACY W SPRZĄTANIU

Wymagania inne:

[Inne] : Badania sanitarno-epidemiologiczne. Brak przeciwskazań do pracy ze sprzętem elektrycznych, ze środkami chemicznymi oraz na wysokości do 1m.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie