kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/1258
OBOWIĄZKI:

- składanie pasów transmisyjnych z plastikowych elementów (montaż pasów transmisyjnych skrętnych i spiralnych) w oparciu o specyfikację wynikającą z dokumentacji technicznej oraz wymogi klienta - praca w pozycji stojącej przy stołach montażowych - prace porządkowe - kontrola parametrów gotowego wyrobu pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną - przestrzeganie procedur i instrukcji jakościowych, montażu i pracy, wspieranie przełożonych w wyjaśnianiu problemów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE, STARANNOŚĆ
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNO-TECHNICZNE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Sumienność, precyzja w działaniu [Umiejętność 1] : Pożądana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 275 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie