kandydatów

Etat Technolog

Firma: Zakład Mechaniczny Eugeniusz Wróbel miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 8331474, z dnia 2023-06-07

Zakład Mechaniczny Eugeniusz Wróbel

Firma dziiała od 1987 roku.

Zakres działalności obejmuje mało i średniogabarytowe konstrukcje stalowe dla różnych gałęzi przemysłu.

Wykonujemy m.in. elementy do mostów, elektrowni wodnych, parków wodnych, konstrukcje "offshore".

Technolog

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Podstawowy zakres zadań:
  • Opracowanie dokumentacji produkcyjnej m.in. również na podstawie modeli 3D (wyłącznie konstrukcje stalowe)
  • Kontakt z klientami w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówień
  • Bieżąca analiza zapotrzebowania na surowce i materiały do produkcji
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomości procesów produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi oprogramowania AutoCad oraz narzędzi pakietu Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość programu Inventor (warunek niekonieczny - zapewniamy certyfikowane szkolenia)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry inżynierskiej
  • Szkolenia z programów Autodesk prowadzone przez certyfikowanych wykładowców
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy zewnętrzne
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego