kandydatów

Etat Instruktor - Trener pływania

Firma: Aqua Academy Szkoła Pływania miejsce pracy: Szczecin

Nauka i doskonalenie pływania dzieci przedszkolych i szkolnych.

Prowadzimy lekcje indywidualne i w małych grupach.

Oferujemy również zajęcia z niemowlętami.

Instruktor - Trener pływania
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Nauka pływania dzieci oraz dorosłych.
Wymagania:
  • Rozważymy każdą kandydaturę osoby która trenowała lub trenuje pływanie.
  • Trener lub instruktor pływania
Oferujemy:
  • Umowa od 1 września 2023 do 30 czerwca 2024 lub dłużej
  • Możliwość zatrudnienia na umowę- zlecenie, umowę o pracę, własną działalność.
  • Wynagrodzenie brutto 5000zł - 9000zł
  • Wysoka stawka godzinowa.
  • Ilość godzin pracy do ustalenia w miarę dyspozycyjności osoby zainteresowanej