kandydatów

Etat Pracownik wsparcia klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracownik wsparcia klienta
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0919
OBOWIĄZKI:

- dokonywanie preparacji towarów, segregacja, skanowanie, pakowanie artykułów, obsługa kasy fiskalnej, preparacja zamówień, wykładanie towaru na regały, utrzymanie ciągów chłodniczego, kontrola ilościowa artykułów, obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy, np. wózki jezdniowe z napędem ręcznym, nożyki, skanery, krajalnice) oraz drabiny dorywcza praca na wysokości, kontakt z klientem, zachowanie ładu i porządku na stanowisku pracy, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, korzystanie ze środków do dezynfekcji rąk i powierzonych, transport ręczny wg obowiązujących norm dźwigania, udział w przebudowach sklepu, inwertaryzacjach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Uprawnienia: OBSŁUGA SKANERA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 960 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie