kandydatów

Etat Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0819
OBOWIĄZKI:

wykorzystywanie opisu stanowisk, jako podstawy określenia procedury rekrutacji i wyboru instrumentów oceny kandydatów; - identyfikacja ograniczeń procesu rekrutacji - wewnętrznych i zewnętrznych i ich wpływu na proces rekrutacji; - stosowanie właściwych technik, instrumentów oraz procedur wyboru i doboru pracowników, wykorzystujących ich zalety i ograniczenia;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU
Uprawnienia: KURS WINDOWS XP, MS WORD, MS EXCEL, MS PowerPoint

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 62,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie