kandydatów

Etat Elektronik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Elektronik
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0596
OBOWIĄZKI:
- naprawa powierzonych urządzeń elektronicznych i elektrycznych,- tworzenie wymagań i specyfikacji dla produktów - koncepcji elekronicznych np. projektowanie obwodów i ich funkcji,- udział przy budowie, programowaniu i testowaniu prototypów,- montaż, demontaż i naprawa urządzeń elektronicznych na jednostkach pływających
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności: znajomość elementów elektronicznych, umiejętność czytania schematów elektronicznych, umiejętność analizy działania oraz urządzeń elektronicznych, umiejętność montażu elementów THT, SMD, podstawowa znajomość wybranego oprogramowania EDA (np. Allum lub Eagle lub Protel etc.), podstawowa znajomość wybranego języka programowania (np. C lub C# albo C++ albo microPyton albo ST albo FBLD albo LD), znajomość oprogramowania CAD, umiejętność projektowania brył 3D, znajomość zagadnień związanych z drukiem 3D oraz obrabiarek CNC, znajomość zagadnień związanych z programowaniem mikrokontrolerów Microchip.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 do 6 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie