kandydatów

Etat Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Firma: Solid Security Sp. z o. o. miejsce pracy: Stargard

Pracownik ochrony - obiekt handlowy
Miejsce pracy: Stargard

Zatrudnimy pracownika ochrony do pracy na obiekcie handlowym na terenie Stargardu. Praca całoroczna. Oferujemy atrakcyjne zarobki od 17,50 netto/godz. w zależności od doświadczenia, odpowiednie szkolenie. Średnia ilość godzin do przepracowania ok 175. Elastyczny grafik.

Opis stanowiska:
  • Obsługa monitoringu
  • Zapobieganie kradzieżom
Oferujemy:
  • Odprowadzenie wszystkich składek
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie w wysokości 23,96 brutto/godz
  • Gwarancja wypłaty pełnego wynagrodzenia do 10 go każdego miesiąca
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych
  • Elastyczny grafik
Wymagania:
  • Niekaralność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Spostrzegawczość, stanowczość i zdecydowanie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-03-2023
Wyświetleń: 87