kandydatów

Etat Operator - prowadzący retortownię ruchu ciągłego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie miejsce pracy: Łozienica

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Operator - prowadzący retortownię ruchu ciągłego
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/23/0290
OBOWIĄZKI:

nadzór nad systemem do prowadzenia procesu produkcji węgla drzewnego, wprowadzanie zmian na synoptyce Maestro Aditum, Kontrola parametru C-Fix – pobranie co najmniej 3 próbek z początku, środka i końca rozładowanego surowca, przeprowadzenie analiz i wykonanie zapisów do analiz, Kontrola wilgotności – pobranie próbek, przeprowadzenie analiz i wypisanie kolejnych wyników. Dla węgla/brykietu minimum 9 prób wilgotności (po 3 analizy z początku, środka i końca rozładunku), Testy spalania surowców z uwzględnieniem przeznaczenia (do pakowania w worki / pod grille jednorazowego użytku), Kontrola uziarnienia pakowanego asortymentu przy pomocy sit i wypisanie kolejnych wyników, Kontrola ułożenia towaru na paletach – estetyka ułożenia towaru na palecie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: umiejętności analityczne

Wymagania inne:

umiejętność oceny jakości produktu umiejętność dokonywania pomiarów i znajomość obsługi sterownika Simatic S7

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 34 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie