kandydatów

Etat Asystent/stażysta do spraw rekrutacji i sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Asystent/stażysta do spraw rekrutacji i sprzedaży
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0324
OBOWIĄZKI:
STAZ NA OKRES 6 MIESIĘCY Z DEKLARACJĄ ZARTRUDNIENIA NA PEŁEN ETAT WYMAGANIA ORGANIZATORA: znajomość j. ukraińskiego i polskiego, prawo jazdy kat. B mile widziane, znajomość MS officePROGRAM STAŻU:- redagowanie i publikowanie ofert- rekrutacja i selekcja kandydatów - wsparcie działu rekrutacji w codziennych zadaniach administracyjnych- wsparcie w prowadzeniu działań zwiazanych ze sprzedażą usług(prowadzenie rozmów, udziął w spotkaniach z klientem- kontakt z pracownikami ukraińskojęzycznymi- przygotowywanie raportów i zestawień- możliwość wyjazdów służbowych
Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie