kandydatów

Etat Junior technician-testing

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Junior technician-testing
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0158
OBOWIĄZKI:

Praca wykonywana jest przy maszynach testujących, z zastosowaniem mierników i urządzeń lub w zamykanych komorach testujących. Praca polega na kontroli optycznej, fizycznej, napięciowej oraz symulowania pracy szaf elektrycznych zmontowanych przez produkcję, zgodnie z dokumentacją technologiczną. Napięcie generowane podczas testu na MTE10 i ATE oraz generowane przez urządzenia multinapięciowe wynosi maksymalnie 690 V. Napięcie generowane na wyjściu urządzenia do testu wysokiego napięcia wynosi maksymalnie 3 000 V 2mA. Napięcie generowane podczas testu w komorze nie przekracza 2 kV AC i 1,5 kV DC. Praca wykonywana na wysokości do 3 m, z użyciem drabin i pomostów, podestów oraz stołków monterskich. Prace transportowe szaf do testowania wykonywane są z użyciem urządzeń transportu bliskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

[Inne] : znajomość języka angielskiego - miłe widzialna. Wyższe wykształcenie - miłe widzialne.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie