kandydatów

Etat Stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie miejsce pracy: Gryfino

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Stażysta
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/22/0995
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa urządzeń biurowych tj; ksero, drukarka, skaner, obsługa funkcjonujących systemów teleinformatycznych mających zastosowanie w bieżącej działalności Państwowej Inspekcji Sanitarnej ;2. Udział w przygotowywaniu projektów decyzji z zakresu Sekcji Higieny Żywienia, Żywności i Przedmiotów Użytku oraz wykonywanie czynności związanych z postępowaniem administracyjnym;3. Udział w opracowywaniu danych liczbowych do sprawozdań Sekcji HŻŻiPU;4. Udział w uaktualnianiu list nadzorowanych obiektów;5. Uczestniczenie w przeprowadzaniu czynności kontrolnych w zakładach nadzorowanych;6. Uczestniczenie w poborze próbek żywności, materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością;7. Udział w dokonywaniu wpisów w rejestrach prowadzonych w Sekcji HŻŻiPU;8. Wysyłanie korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie