kandydatów

Etat Specjalista HR

Firma: 3SHAPE POLAND SP. Z O.O. miejsce pracy: Szczecin

Specjalista HR
Miejsce pracy: Szczecin

Zapraszamy do Zespołu 3Shape osobę, dla której ważne jest zaufanie, partnerstwo i odpowiedzialność.

Szukamy osoby, dla której HR jest pasją, która lubi Ludzi, siebie i to co robi. W 3Shape będziesz odpowiadać za współtworzenie razem z Zespołem HR procesów i rozwiązań HR dopasowanych do strategii i potrzeb biznesu, za prowadzenie rekrutacji, przygotowywanie raportów HR, administrację budżetem rozwojowo-szkoleniowym. Będziesz również wsparciem i partnerem dla Zespołu HR, kadry menadżerskiej oraz naszych Pracowników. Chcemy zaoferować pracę osobie, która dzięki swojej dobrej energii, pasji i zaangażowaniu wniesie wiele wartości do naszej współpracy i biznesu. Być może szukamy właśnie Ciebie :)

Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o partnerstwo i zaufanie.
  • Możliwości rozwoju Twoich talentów, m.in. poprzez aktywne uczestniczenie w budowaniu rozwiązań HR na miarę potrzeb biznesu i naszych czasów; uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz pracę w oparciu o kulturę feedbacku.

    Ponadto do zaoferowania mamy bogaty pakiet pracowniczy między innymi:
  • Obiady dla Pracowników 3Shape za 2 złote.
  • 40 minutowa płatna przerwa wliczona w czas pracy.
  • Prywatną opieka medyczna z opieką stomatologiczną.
  • System kafeteryjny.
  • Owoce, warzywa, kawa, herbata dla Pracowników.
  • Dofinasowanie do Świąt.
  • Dostęp do stref relaksu; Dostęp do innovation room (m.in możliwość korzystania z drukarki 3D).
  • Możliwość nauki języków obcych, w całości finansowana nauka przez pracodawcę.
Twój główny zakres obowiązków będzie obejmował:
  • Prowadzenie i administrowanie procesami rekrutacyjnymi na stanowiska zarówno produkcyjne jak i specjalistyczne.
  • Prowadzenie działań z obszaru budowania wizerunku pracodawcy.
  • Wdrażanie nowych Pracowników.
  • Budowanie współpracy ze szkołami i uczelniami wyższymi.
  • Współtworzenie i wdrażanie procesów oraz rozwiązań HR we współpracy HR Business Partnerami.
  • Koordynacja i organizacja szkoleń i działań rozwojowych dla Pracowników.
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Samodzielności w działaniu, dojrzałości osobistej i biznesowej, otwartości na rozwój i zmiany.
  • Umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne.
  • Znajomości procesów HR.
  • Znajomości przepisów prawa pracy.
  • Dobrej znajomości MS Excel.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy w Zespole.
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację.
Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Jeżeli chciałaby Pani/Pan, aby Pani/Pana CV trafiło do rekrutacyjnej bazy danych 3Shape, abyśmy mogli je wziąć pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie do CV drugiej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym przypadku jest 3Shape Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 70-033, przy ul. Zapadła 8d. Informujemy, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy 3Shape. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu związanym z rekrutacją i będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w 3Shape można uzyskać tutaj lub kontaktując się z lokalnym Działem Personalnym. Informujemy, w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby spółki, iż obiekty 3Shape Poland Sp. z o.o. są monitorowane, w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla pracowników i gości, a także w celu ochrony mienia i majątku firmy. System monitorignu może być wykorzystywany do badania incydentów związanych z bezpieczeństwem w celu zabezpieczenia dowodów, jeżeli takie zdarzenia wystąpią. Nagrania z monitoringu przechowywane są przez okres nieprzekraczający 30 dni. Zarejestrowane obrazy z kamer zapisywane są centralnie i przechowywane w bezpiecznym miejscu.