kandydatów

Etat Samodzielny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Samodzielny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/3065
OBOWIĄZKI:
- obsługa obszaru wynagrodzeń/uposażenia pracowników/żołnierzy,- sporządzanie listy wynagrodzeń/uposażeń do wypłaty zgodnie z obowiązującymi przepisami,- sporządzanie listy dodatkowych należności wynikających z przepisów Kodeksu Pracy, Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla PWJOSB oraz ustawy o obronie Ojczyzny,- ewidencja księgowa zobowiązań z tytułu wynagrodzeń , składek ZUS, PPK, zaliczek na podatek dochodowy,- prowadzenie kart wynagrodzeń/uposażeń oraz zasiłkowych dla pracowników,- prowadzenie rozliczeń z ZUS, US, PPK, PFRON, ZFSŚ, krajowych oraz zagranicznych podróży służbowych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa powszechnego,- obsługa programu PŁATNIK,- obsługa platformy SAP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: FINANSE/RACHUNKOWOŚĆ
Uprawnienia: SAMODZIELNE OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wymagana jest znajomość przepisów powszechnych z obszaru finansów publicznych i rachunkowości oraz ogólnowojskowych - mile widziane. Wymagane jest doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymagane jest 5 lat - wykształcenie średnie, 3 lata - wykształcenie wyższe, praca w jednostkach i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej - miłe widziane.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie