Etat Analityk biznesowy/stanowisko: konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Analityk biznesowy/stanowisko: konsultant ds. rozwiązań biznesowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/2930
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie powierzonych zadań w terminie i zgodnie z dokumentacją projektową, - tworzenie/utrzymywanie bazy wiedzy projektowej, - przeprowadzenie analizy rozbieżności pomiędzy wymaganiami wysokiego i niskiego poziomu, - analiza ryzyka, - analiza przyczyn źródłowych, wpływu, decyzji i luk, - formalny opis procesów biznesowych, - analiza rynku (konkurencji), - komunikowanie się z zespołem wprowadzającym produkt na rynek na temat nowo-wydanych cech i funkcjonalności produktu, - prowadzenie sesji szkoleniowych, wewnętrznych przeglądów, faq i innej dokumentacji wspierającej proces w zależności od potrzeb

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ ORAZ PODLEGŁEGO ZESPOŁU
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ BRANŻY IT

Wymagania inne:

PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW; WYMAGANIA: PEŁNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE (W TYM LICENCJAT), DOŚWIADCZENIE: MINIMUM 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU, W TYM NA STANOWISKU STARSZEGO ANALITYKA DS. ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH, MILE WIDZIANA: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO (BIEGLE W MOWIE I PIŚMIE) ORAZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO (BIEGLE W MOWIE I PIŚMIE) Z UWAGI NA FAKT, ŻE CZŁONKOWIE ZESPOŁU POSŁUGUJĄ SIĘ WYŁACZNIE JĘZYKIEM ANGIELSKIM LUB UKRAIŃSKIM.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 820 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie