kandydatów

Etat Conservator/konserwator obiektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Conservator/konserwator obiektu
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/2811
OBOWIĄZKI:
- MONITOROWANIE AKTUALNEGO STANU INSTALACJI TECHNICZNYCH W BUDYNKU ORAZ USUWANIEM EWENTUALNYCH AWARII,- DBANIE O ODPOWIEDNI STAN TERENÓW NA WYZNACZONEJ PRZESTRZENI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRACOWITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: LOGICZNE MYŚLENIE
Uprawnienia: Precyzja, zdolności manualne
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ

Wymagania inne:

PRACA W ZESPOLE MIĘDZYNARODOWYMANGIELSKI MILE WIDZIANY, PRACA W ZESPOLE MIĘDZYNARODOWYM, - W ZAKŁADZIE PRACY STOSOWANE JEST NAZEWNICTWO W JĘZYKU ANGIELSKIM WRAZ Z OBSŁUGĄ SPRZĘTU W JĘZYKU ANGIELSKIM

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie