kandydatów

Etat Referent

Firma: Okręgowy Urząd Miar w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Okręgowy Urząd Miar w Szczecinie
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 109861

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Praca o charakterze biurowym, wymagająca koncentracji i samodzielności. Stanowisko pracy wyposażone w komputer, monitor ekranowy, czas pracy przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie. Praca z dokumentami, większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Praca w urzędzie, z wykorzystaniem komputera stacjonarnego i innych urządzeń biurowych. Miejsce pracy w urzędzie znajduje się na II piętrze, brak windy, brak toalet przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla wózków inwalidzkich.

Zakres zadań

  • prowadzi obsługę kancelaryjno-biurową korespondencji w Urzędzie, w tym obsługę skrzynki podawczej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej, w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów,
  • prowadzi obsługę organizacyjną i biurową Dyrektora,
  • redaguje krótkie pisma na polecenie przełożonego i Dyrektora Urzędu w celu wsparcia ich bieżącej pracy,
  • przekazuje komunikaty, polecenia i ustalenia organizacyjne pracownikom w celu wsparcia bieżącej pracy Dyrektora i przełożonego,
  • prowadzi zbiory zarządzeń Dyrektora, umów i innych dokumentów w celu zapewnienia bieżącego dostępu,
  • obsługuje centralę telefoniczną,
  • organizuje zakupy oraz przyjmuje i wydaje stemple oraz naklejki legalizacyjne, w celu realizacji zadań Urzędu,
  • prowadzi sprawy socjalno-bytowe pracowników, emerytów i rencistów Okręgowego Urzędu Miar w Szczecinie.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel),
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność komunikowania się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.