kandydatów

Etat Planista

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Police

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Planista
Miejsce pracy: Police
Zakres obowiązków:
  • Przeglądanie planów sprzedaży, biznesplanu, rocznych aktualizacji budżetów i czynników popytu.
  • Sporządzanie prognoz statystycznych.
  • Weryfikowanie rzeczywistej sprzedaży w porównaniu ze prognozami.
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu analizy rynku oraz wpływu na popyt i podaż.
  • Współpraca z Działem Produkcji w celu przygotowania krótko- i średnioterminowych planów produkcyjnych.
  • Prowadzenie procesu planowania i pozyskiwania odpowiednich produktów w celu wsparcia procesów rocznego biznesplanu lub budżetu.
  • Definiowanie SC KPI i tworzenie comiesięcznego Dashboardu.
  • Aktywny udział w procesie wyboru i wdrażania Systemu SAP oraz innych narzędzi i systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie procedur operacyjnych.
Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw w tym S&OP, najlepiej w branży chemicznej oraz/lub tworzyw sztucznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Dobra znajomość metod prognozowania.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania SAP lub innego oprogramowania związanego z planowaniem podaży i popytu.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne.
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.
  • Uczestnictwo w budowaniu procesów i struktur na nowym obiekcie.