kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Morski w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Urząd Morski w Szczecinie
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 107500

Warunki pracy

  • praca w terenie na jednostkach pływających w trudnych warunkach hydrometeorologicznych, na budowlach hydrotechnicznych w obecności ruchliwych urządzeń portowych i akwenów wodnych;

  • wysiłek fizyczny związany z obsługą ciężkiego sprzętu pomiarowego o wadze do 50kg;

  • częste wyjazdy w delegacje;

  • praca w biurze przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie;

  • budynek z wejściem schodami, brak wind i podjazdu;

  • toalety nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • prowadzi pomiary batymetryczne echosondą jedno i wielowiązkową,
  • wykonuje prace związane z obróbką danych cyfrowych z pomiarów,
  • opracowuje plany batymetryczne,
  • prowadzi pomiary sonarowe,
  • wykonuje pomocnicze prace geodezyjne.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub wyższe w kierunkach geodezja lub nawigacja lub hydrografia
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość norm i przepisów hydrograficznych (IHO),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługiwania programów komputerowych typu Hypack, Qinsy, SIS
  • znajomość platform takich jak ArcGIS, Autocad,