kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: RECA Group sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7190049, z dnia 2022-06-23

RECA Group sp. z o.o.

Reca Group działa w branży energetyki słonecznej od 8 lat.

Dostarcza systemy konstrukcji dla farm fotowoltaicznych i oferuje usługi wykonawcze instalacji fotowoltaicznych .RECA SOLAR jest polskim producentem konstrukcji naziemnych dla instalacji fotowoltaicznych. Zdobyte doświadczenie i wiedza na rynkach zachodnich pozwala oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie. Przez ostatnie lata RECA SOLAR zrealizowała projekty na dachach i gruntach o łącznej mocy ponad 150 MW.

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Składanie zamówień u dostawców
  • Koordynacja(zdalna) wysyłek do klientów i koordynacja transportu
  • Organizację noclegów dla pracowników oddelegowywanych do pracy za granicą;
  • Przyjmowanie połączenie telefonicznych
  • Organizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Jesteś osobą obowiązkową, zdyscyplinowaną, rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w wykonywaną pracę
  • Wyróżnia Cię systematyczność, dokładność, konsekwencja,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • Wysoka motywacja oraz umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2022
Wyświetleń: 115