kandydatów

Etat Kierownik Ośrodka Pomocy Uchodźcom (HUB Coordinator)

Firma: ADRA Polska miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7175985, z dnia 2022-06-21

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Kierownik Ośrodka Pomocy Uchodźcom (HUB Coordinator)

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • organizacja usług integracyjnych i wsparcia socjalnego,
  • realizowanie działań i integracyjnych dla cudzoziemców,
  • udział w organizacji i kierowanie pracą zespołu,
  • pomoc cudzoziemcom w kontaktach m.in. z: instytucjami państwowymi, organizacjami pozarządowymi, szkołami, placówkami służby zdrowia,
  • współpraca z właściwymi organami administracji publicznej i samorządowej, między innymi: Ośrodkami Pomocy Społecznej, Centrami Pomocy Rodzinie, Urzędem ds. Cudzoziemców,
  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi aktywnymi w obszarze integracji cudzoziemców,
  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi aktywnymi w obszarze pomocy humanitarnej,
  • powadzenie dokumentacji projektu i beneficjentów,
  • współpraca z zespołem fundacji,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, międzykulturowe, prawne,
  • doświadczenie w pracy na rzecz migrantów i uchodźców,
  • znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego,

Oferujemy

  • umowę w zależności od preferencji kandydata,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • elastyczny czas pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2022
Wyświetleń: 160