kandydatów

Etat Przedstawiciel Medyczny

Firma: SHM Rexomed Sp. zo.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7130025, z dnia 2022-06-10

Firma wiodąca, o ugruntowanej pozycji rynkowej, dynamicznie rozwijająca się na przestrzeni ostatnich 30 lat, handlująca sprzętem medycznym, stomatologicznym i rehabilitacyjnych, posiadająca stroną internetową www.rexomed.com.pl – w związku z dalszym rozwojem i reorganizacją poszukuje do swojego zespołu na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • obsługiwanie klientów firmy Rexomed Sp. z o.o  oraz pozyskiwanie nowych klientów (szpitale, kliniki ,przychodnie ,gabinety prywatne, itd.)utrzymanie i rozwój relacji z klientami,
  • realizacja planów i zadań sprzedażowych,
  • praca w terenie  w godzinach 8-16.

Wymagania

  • znajomość technik sprzedażowych oraz zarządzania klientem,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • umiejętność samodzielnego i aktywnego działania,
  • komunikatywność, zorganizowanie i zaangażowanie w pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • samochód do użytku służbowego w godzinach pracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon itd.),
  • przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania (adekwatny do wykonywanej pracy i osiągniętych wyników )
  • benefity pozapłacowe (świadczenie za wczasy pod gruszą i częściowa refundacja kosztów dojazdu do pracy prywatnym autem.)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2022
Wyświetleń: 117