kandydatów

Etat Rozbieracz-wykrawacz/ stanowisko: trener działowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Rozbieracz-wykrawacz/ stanowisko: trener działowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1512
OBOWIĄZKI:

1. Szkoli nowo zatrudnione osoby pod względem techniki, jakości i bezpieczeństwa poprzez: 2. Koryguje i weryfikuje pracę szkolonych pracowników przez: - obserwację, - omawianie czynności, które pracownik niepoprawnie wykonał, 3. Przekazuje teoretyczną wiedzę na temat procedur, instrukcji w dziale, 4. Uczestniczy w przeprowadzanych egzaminach, 5. Służy wsparciem podczas procesu produkcyjnego poprzez: - kontrolę obróbek, - kontrolę wykonywanych czynności, - poprawę wykonywanych czynności, 6. Kwalifikuje pracowników ( po zakończeniu szkoleń) na określone stanowiska pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE I CHĘĆ NAUKI
Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA I MANUALNA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie